O nas

Witamy na naszej stronie !

Jesteśmy stosunkowo młodą firmą z świeżymi pomysłami i nowym spojrzeniem na wygląd oferowanych przez nas prac. W naszej pracy łączymy nowoczesny design – przejrzysty wygląd stron www z funkcjonalnością i łatwościom obsługi przez użytkowników.

Stworzyliśmy już ponad 60 stron internetowych, sklepów internetowych i szablonów do aukcji (allego, ebay), projektujemy loga oraz ulotki reklamowe. Zapraszamy do przejrzenia naszego bogatego portfolio i zapoznania się z dotychczas wykonanymi przez nas pracami.

Od pomysłu do produktu finalnego. Możemy zbudować serwis, który będzie odpowiedni dla Twojej firmy. Możesz wziąć udział w każdym etapie procesu lub po prostu daj nam podjąć decyzję za Ciebie. Projektujemy wyjątkowe i piękne strony internetowe, które przyciągają klientów i pomagają wzmocnić świadomość marki.

Oferujemy:

proste strony statyczne,
serwisy firmowe,
sklepy internetowe,
modernizacje istniejących stron (re-design).

Do wykonania naszych stron używamy systemów zarządzania treścią CMS, które umożliwiają łatwą i szybką aktualizację Twojej witryny. W ramach wdrażania systemu CMS zapewniamy bezpłatne szkolenie dla użytkowników.

Stawiamy na estetykę i przejrzystość oraz łatwość obsługi serwisów www.